Wyjątkowa biżuteria z jadeitu

Wyjątkowa biżuteria z jadeitu


Wiesz, co symbolizuje Twoja biżuteria? A może zastanawiasz się nad kupnem czegoś specjalnego, co odzwierciedli Twoje prawdziwe, wewnętrzne JA? Przekonaj się, jakie symbole i kolory pasują do ciebie najbardziej.
 

Tajemnica symboli


Orientalni jubilerzy wyróżniają się częstym stosowaniem symboli. Głównym przeznaczeniem tych tajemnych znaków jest ochrona i wspomaganie w codziennym życiu każdego noszącego dedykowaną biżuterię.

Do często używanych symboli zaliczamy Kwiat Lotosu, oznaczający wieczne życie, czystość, odrodzenie, fortunę, dobrobyt i kobiecą seksualność , a także Yin i Yang, symbolizujący wewnętrzną równowagę. Kwadrat sprzyja podejmowaniu decyzji (szczególnie u prawników i pedagogów), koło zapewnia wewnętrzną harmonię i wsparcie w trudnych chwilach, gwiazda natomiast przynosi szczęście i pomaga w osiągnięciu sukcesu. Oko sprawi, że poczujesz się lepiej, perła stanowi upiększenie kobiety oraz gwarancję zdrowia i szczęścia w związkach, pióro wspomoże pisarzy, doda uroku i nada lekkości, podobnie jak ważka, która motywuje do zmian życiowych i zawodowych. Serce wspiera osoby nieśmiałe dodając im odwagi, przynosi także miłość i przyjaźń. Skrzydła poprawiają seksualność i przyprawiają o uniesienia, słońce - prócz potężnej dawki siły - rozświetli codzienność, ptak wpłynie zaś na samozadowolenie. Nosząc róg zwiększysz swoje szanse na odniesienie zwycięstwa w zamierzonych przedsięwzięciach, ryby dostarczą ci bogactwa i powodzenia, paw da poczucie władzy. Dzięki motylowi poczujesz szczęście, wolność i niezależność, łańcuchem scalisz związki, liściem wywróżysz dobrą przyszłość i zrównoważysz się emocjonalnie, a drzewo wspomoże cię praktycznie w każdej dziedzinie życia. Węzeł skutecznie ochroni przed fałszem i zniewoleniem, żółw wzmocni w osiąganiu zamierzonych celów.

biżuteria z jadeitu
 

Magia kolorów biżuterii


Nie bez znaczenia pozostaje także kolor kamienia naturalnego. Również on znacząco wpływa na wybór odpowiedniego amuletu.

Czerwień to oznaka energii, odwagi, symbol ludzkiego ciała i - oczywiście - miłości.

Biel symbolizuje doskonałość, światłość, rozum, czystość i niewinność, żółć to ciepło przeznaczone dla poszukujących kontaktów i światła, błękit natomiast przywodzi na myśl wolność, chłód i arystokrację, lecz także nieboskłon, wiarę, pobożność, czułość i trwałość. Niebieski wycisza i koncentruje, kojarzony jest z tęsknotą, wiernością i nieskończonością. Fiolet to obietnica tajemnicy, mistyki i godności, zieleń natomiast jest barwą uspokajającą, przywodzącą na myśl świeżość, młodość, nadzieję, przytulność i spokój.

Zielony jadeit polecany jest szczególnie handlowcom - pomaga w negocjacjach i w podejmowaniu szybkich, sprawnych decyzji. Oczywiście jadeity z powodzeniem odnajdziesz także w innych kolorach, takich jak niebieski, brzoskwiniowy, żółty, czarny, oliwkowy itd.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu