Grzebień jadeitowy

Grzebień jadeitowy

​Jadeit od wielu lat jest wykorzystywany w medycynie niekonwencjonalnej jako kamień o właściwościach przeciwbólowych. Dziś znalazł również swoje zastosowanie w kosmetyce przy wykonywaniu masażu głowy grzebieniem jadeitowym.

Grzebień jadeitowy jest przeznaczony przede wszystkim do masażu głowy. Ma on za zadanie stymulację oraz odżywianie skóry głowy. Podczas masażu grzebieniem jadeitowym warto wykorzystać odpowiednie wcierki, które pogłębiają działanie masażu oraz zapewniają jeszcze większe poczucie odprężenia oraz relaksacji. Grzebień jadeitowy znajduje swoje zastosowanie również przy rozprowadzaniu odżywki na całej długości włosów.

Jadeit

Jadeit jest mistycznym kamieniem o właściwościach leczniczych. W medycynie naturalnej jadeitowi przypisuje się bardzo szerokie zastosowanie przy zwalczaniu wielu schorzeń i dolegliwości bólowych. Masaż, który jest wykonywany jadeitem przynosi ulgę osobą, które cierpią na bóle kręgosłupa czy bioder. Grzebienie jadeitowe znajdują swoje zastosowanie na przykład u osób z problemem wypadania włosów.

Masaż skóry głowy grzebieniem jadeitowym

Kamień jadeit znalazł zastosowanie w kosmetologii poprzez swoje lecznicze właściwości. Jest to twardy kamień półszlachetny, który utrzymuje swoją stałą, niską temperaturę. Dla przykładu, stosowanie masażu twarzy wałkiem jadeitowym znacząco zmniejsza opuchliznę skóry, oraz pobudza krążenie. Takie samo działanie posiada grzebień wykonany z jadeitu.
Podczas masażu skóry głowy grzebień stymuluje cebulki włosowe, co sprawia, że włosy rosną szybciej. Przy regularnym zastosowaniu, grzebień jadeitowy poprawia również ukrwienie skóry głowy oraz rozluźnia pojawiające się napięcia. Dodatkowym atutem jadeitu jest działanie antybakteryjne oraz oczyszczające. Szeroki wybór grzebieni jadeitowych jest dostępny na jadelyn.pl

Różnica między grzebieniem plastikowym, a grzebieniem jadeitowym

Ponieważ jadeit posiada właściwości utrzymujące niską temperaturę bardzo dobrze wpływa na poprawę krążenia. Dzięki łagodnemu masażowi, cebulki włosowe zostają pobudzane., co sprzyja szybszemu wzrostowi włosów. Grzebienie jadeitowe nie powodują elektryzowania się włosów, pomagają również zredukować stres i napięcie skóry głowy. Jadeit jest trwałym materiałem, który cechuje wyjątkowa twardość. Kształt kolców grzebienia jest zaokrąglony, przez co nie drapią skóry głowy, a delikatnie ja masują.

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu