Poznaj właściwości lecznicze jadeitu

Poznaj właściwości lecznicze jadeitu

Ten magiczny kamień mistyków o leczniczych właściwościach znany jest od wielu tysięcy lat i swego czasu był ceniony bardziej niż złoto! W starożytności jadeit czczono jako święty kamień. Wierzono, że efekty, które daje, związane są ze zmianami pogody.


Fortuna, zdrowie i szczęście 


Majowie traktowali jadeit jako silnie działający talizman, zapewniający dobrobyt, szczęście i dobre pożycie małżeńskie, co ciekawe - umieszczali także jadeitowe koraliki w ustach zmarłych, wierząc, że dadzą im one namiastkę serca po drugiej stronie. Chińczycy uważali jadeit za symbol władzy i fortuny, który pomaga utrzymać przy sobie pieniądze.


Moc zieleni… I nie tylko!


Najbardziej znaną odmianą jadeitu jest ta jasnozielona, kamień można jednak spotkać także w kolorze lawendowym oraz w odcieniach żółci, bieli i czerwieni. Połysk jadeitu jest charakterystycznie szklisty, a nawet perłowy, sam jadeit zaś prześwitujący, czasem przezroczysty.


Co wyleczy jadeit?


Kuracje jadeitem wykonuje się na bóle kręgosłupa, bioder, na chore korzonki i kolki nerkowe. W przypadku tych dolegliwości kładzie się koraliki albo figurki jadeitowe (lub po prostu małe kawałki kamienia) na chore miejsca. Należy umieścić je także na splocie słonecznym, co wzmocni i przyspieszy ich działanie. Bóle krzyża i korzonków? Wszyj jadeit w pasek materiału i noś na ciele przez cały dzień!

Jadeit sprawdzi się także na niepłodność. W jej przypadku warto nosić go na drugim czakramie (centrum pierwotnych emocji, sił twórczych i aktywności seksualnej), nieco powyżej wzgórka łonowego, pod pępkiem. Przyklej kamień plastrem lub przyszyj go do materiału - ważne, by dotykał skóry. W razie zajścia w ciążę nie warto od razu rezygnować z jadeitu. Jego noszenie złagodzi bóle porodowe i zapewni spokój przyszłej mamie.

Zastanawiasz się, jak złagodzić skutki grypy? Znajdując się w pozycji leżącej połóż 7 małych jadeitów na 7 czakr. Umieść kamyki w okolicy kości ogonowej, pod pępkiem, pośrodku klatki piersiowej (w okolicach serca), na splocie słonecznym, u podstawy szyi oraz na środku czoła i czubku głowy. Twoje samopoczucie powinno się poprawić już po 25 minutach! Po wszystkim koniecznie dokładnie umyj i wysusz kamienie (najlepiej w naturalnym świetle). Całość powtarzaj 3 razy w ciągu dnia.

Cierpisz na ogólne osłabienie? Umieść jadeit w okolicach pępka bądź pod kością ogonową!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu