Magiczne i lecznicze właściwości jadeitu

Magiczne i lecznicze właściwości jadeitu

Szczypta magii jeszcze nikomu nie zaszkodziła - jadeit łączy w sobie jej elementy wraz z właściwościami leczniczymi.


Jadeit - właściwości magiczne


Jadeit pełni funkcję amuletu, skutecznie odpędzającego złe duchy i równie złe czary. Kamień ten usunie toksyny zalegające nerki, poprawi pracę grasicy i serca, a także układu trawiennego, neutralizując w końcu schorzenia pęcherza i bóle wątroby i nerek.

Magiczne właściwości jadeitu wpłyną pozytywnie również na pracę śledziony i ogólną odporność organizmu oraz zwiększą płodność.

To niewiarygodne, lecz noszenie jadeitu (przy okazji pozytywnego wpływu, jaki wywiera na poprawną pracę serca) pogłębia uczucia. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich mających problem z ich wyrażaniem. Jadeit ochroni również przed uderzeniem pioruna, a trzymanie go możliwie jak najbliżej ciała zapewni ci pieniądze, długie, szczęśliwe życie i mocny, spokojny sen.

Jadeit, nazywany Świętym Kamieniem Mistyków, wzbogaci cię o 5 cnót głównych, takich jak: odwaga, sprawiedliwość, współczucie, skromność i mądrość.

Trzymaj go w domu - jego obecność wpłynie na przyjazną atmosferę, która udzieli się zarówno tobie, jak i wszystkim domownikom oraz odwiedzającym was gościom.

Magia jadeitu obecna jest również w astrologii, gdzie kamień ten oznacza władzę i fortunę. Jadeitowi patronuje Merkury. Wszyscy urodzeni w okresie od 21 sierpnia do 9 września mogą liczyć dzięki niemu na intelekt, błyskotliwość w działaniu, spryt i zdolność do przetrwania porażek. Osoby, którym sprzyja jadeit, są raczej zrównoważone w miłości - nie cechują się ani zbytnią namiętnością, ani porywczością. Z reguły skupiają się głównie na sobie.


Jadeit - właściwości lecznicze 


Jadeit: jakie są właściwości tego kamienia?

Jadeit doskonale sprawdzi się na bóle kręgosłupa i bioder, jak również na chore korzonki i kolki nerkowe. Jeśli coś podobnego ci dolega, połóż koraliki lub figurki z jadeitu na miejsca dotknięte chorobą. Właściwe będzie także użycie małych odłamków kamienia. Koniecznie umieść je również na splocie słonecznym - to wzmocni i przyspieszy działanie minerału.

By wyleczyć bóle krzyża i korzonków, noś jadeit przez cały dzień wszyty w pasek materiału.

Niepłodność? Przyklej jadeit plastrem tuż pod pępkiem lub przyszyj go do materiału tak, by nosić go na drugim czakramie - ważne, żeby dotykał skóry. Drugi czakram stanowi centrum sił twórczych, aktywności seksualnej i emocji pierwotnych. W przypadku zajścia w ciążę nie należy rezygnować z noszenia kamienia od razu - minerał złagodzi bóle porodowe i zapewni spokój rodzicielce.

By poradzić sobie z grypą, połóż się i umieść jadeity kolejno: w okolicy kości ogonowej, pod pępkiem, w okolicach serca, na splocie słonecznym, u podstawy szyi, na środku czoła i na czubku głowy. Wszystko to w myśl zasady: 7 jadeitów - 7 czakr. Powtarzaj obrządek 3 razy w ciągu dnia, każdorazowo myjąc i dokładnie susząc kamienie. Najwłaściwiej robić to w świetle naturalnym. Pierwsze efekty związane z lepszym samopoczuciem zaobserwujesz już po 25 minutach. Z ogólnym osłabieniem poradzisz sobie umieszczając jadeit w okolicach pępka lub pod kością ogonową.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu