Odkryj znaczenie jadeitu

Odkryj znaczenie jadeitu

W co wierzyli Chińczycy? Dlaczego według nich jadeit jest tak niesamowity? I ty możesz zgłębić jego tajemnicę!


Jadeit - znaczenie kamienia


Szczęście, życzliwość, inteligencja - a to tylko niektóre z rzeczy, które gwarantuje jadeit. Ten magiczny kamień w Chinach uchodzi za symbol nieśmiertelności, na Zachodzie natomiast jest utożsamiany ze spokojem i relaksem. Minerał ten dostarcza sporo wiedzy i mocy, a jego posiadacz może cieszyć się czystymi myślami i długim życiem.

Znaczenie jadeitu w dużej mierze zależy od jego koloru. Ten zielony przeznaczony jest dla handlowców. Dzięki niemu biznesmeni skuteczniej się targują i podejmują decyzje. Nawet średniowieczni kupcy trzymali go w dłoniach podczas interesów. Amulet trzymany pod poduszką wpłynie na śniącego, pomagając mu w fazie REM uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Jadeit żółty dodaje energii i motywacji. Doskonale sprawdzi się jako motor napędowy szczęścia i radości życia, szczególnie u osób samotnych. Czarodziejska moc kamienia sprawi, że poczują intensywniejsze połączenie zarówno z ludźmi, jak i z całym światem.

Kamień w odcieniu oliwkowym łączy w sobie zarówno cechy jadeitu zielonego, jak i jadeitu żółtego. Jeśli potrzebujesz głębszego zrozumienia pewnych spraw, chcesz otworzyć się na nowe perspektywy i zmienić swoje poglądy, talizman o oliwkowej barwie będzie ku temu idealny.

By spojrzeć na świat z innej strony pokuś się o kupno jadeitu niebieskiego, nazywanego również kamieniem filozoficznym - minerał w tej postaci przysporzy ci sporą dawkę duchowej wiedzy.

Zależy ci na bogactwie? Jest na to sposób! Jadeit afrykański zadziała na nie jak magnes. Przy podejmowaniu istotnej decyzji trzymaj go w dłoni, wyobrażając sobie, jak konstruktywnie i kreatywnie wydajesz pieniądze. Dzięki jadeitowi afrykańskiemu osiągniesz dobre rozumowanie i jasność umysłu.

Brzoskwiniowy jadeit jest symbolem fortuny i długowieczności, a także radości życia i błogosławieństwa od losu, czarny natomiast oczyszcza swego posiadacza na dwóch poziomach: fizycznym i psychicznym. Doskonale ochrania on także w czasie podróży. Jeśli pragniesz się oczyścić i pozbyć destrukcyjnych emocji oraz ciężkich wspomnień, ten talizman jest stworzony dla ciebie. Skutecznie wypędzi też wewnętrzny strach i złe nawyki.

Kupując jadeit należy pamiętać także o leczniczym działaniu minerału. Kamień sprzyja głównie neutralizowaniu dolegliwości nerek i wątroby.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu