Jadeit kamień młodości i nie tylko..

Jadeit kamień młodości i nie tylko..

JADEIT:  tajemny, magiczny kamień o niebywałych właściwościach. Przekonaj się, w czym tkwi jego moc!


Jadeit kamień - cena 


Cena jadeitu waha się w zależności od jego barwy i stopnia przezroczystości. Zdecydowanie najbardziej cenione są te zielone i półprzezroczyste. Najdroższy z nich - jadeit cesarski, charakteryzujący się niesamowicie szmaragdowozielonym odcieniem - przewyższa swoją ceną nawet diament. By nabyć jeden karat tego kruszcu, należy wydać ponad 3 miliony dolarów amerykańskich.


Jadeit kamień - właściwości


Do licznych właściwości jadeitu należy: leczenie bólów krzyża i korzonków, radzenie sobie z grypą, leczenie niepłodności, neutralizowanie bólów kręgosłupa, bioder, kolek nerkowych i migreny, zapewnianie mocnego i spokojnego snu, poprawa pracy serca i grasicy, usuwanie depresji, poprawienie pracy układu trawiennego, wzmocnienie odporności i pracy śledziony i - przede wszystkim - leczenie bólu i chorób nerek i wątroby.


Jadeit kamień - znaczenie 


Znaczenie jadeitu zależy od jego koloru. Zielony przyczynia się do skutecznych decyzji i dobrych interesów, a kładziony pod poduszkę, w snach przynosi odpowiedzi na nurtujące pytania. Brzoskwiniowy to symbol fortuny, długowieczności i błogosławieństwa od losu, niebieski - duchowej wiedzy, oliwkowy pomaga otworzyć się na nowe perspektywy i możliwości. Czarny jadeit ochroni w podróży, wyeliminuje nieprzyjemne wspomnienia i trudne emocje, żółty doda motywacji i energii, afrykański natomiast zapewni bogactwo. Jakiego koloru amuletu byś nie wybrał, jadeit przysporzy ci mnóstwo szczęścia, inteligencji i życzliwości.


Jadeit kamień  - roller 


Jadeit jest również kamieniem młodości. Jadeitowy roller odmłodzi, wygładzi i ujędrni skórę, usunie cienie pod oczami, zredukuje opuchliznę i poprawi owal twarzy, a w dodatku wspomoże odnowę komórkową. Wałek wpłynie również na redukcję zmarszczek i zamknięcie porów. Więcej o wałku z jadeitu przeczytasz w TYM artykule. Dzięki jego stosowaniu zmniejszysz rozszerzone naczynka i wspomożesz leczenie trądziku różowatego. Urządzenie jest niebywale proste w użyciu. Wystarczy przyłożyć je do twarzy i rozpocząć masowanie. Ruchy powinny być wykonywane z dołu do góry, od środka buzi do jej części zewnętrznych, w przypadku szyi zaś - z góry do dołu. Ważne, by były to ruchy okrężne.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu