Gua sha jadelitowy masażer do twarzy prosto z Chin

Gua sha jadelitowy masażer do twarzy prosto z Chin

Blask, nawilżenie, właściwy owal twarzy, jędrność, odpowiedni koloryt… Z jadeitową płytką Gua Sha możesz to osiągnąć!


Chiński masaż jadeitową płytką Gua Sha


„Gua” to pocieranie, „sha” oznacza zaś czerwoną wysypkę. Scraping jadeitową płytką jest w stanie poprawić krążenie nawet o 400%!

Masaż ciała jadeitową płytką - mimo swych leczniczych właściwości - może pozostawiać krwawe ślady, utrzymujące się na ciele nawet przez kilka tygodni. Całkiem inaczej sprawa ma się z masażem twarzy, który jest znacznie delikatniejszy i przynosi absolutnie same korzyści. Z powodzeniem możesz wykonywać go w domu na własną rękę, pod warunkiem, że zaopatrzysz się w odpowiedni przyrząd! Na czym polega masaż Gua Sha? Na skrobaniu! Posłuży do tego jadeitowy kamień skrobiący, który dostępny jest na rynku w najróżniejszych kształtach - od serca, przez kieł, na rybie kończąc. Odpowiednie będą zarówno płaskie narzędzia z rogów zwierząt, jak i specjalne wałeczki jadeitowe oraz kamienie kwarcowe.

Podczas pocierania twarzy akcesoriami wytwarza się ciepło, oddziałujące na głębsze partie skóry i stymulujące komórki do regeneracji. Trzeba pamietać, że masaż należy wykonywać na czystej skórze, a podczas zabiegu warto pokusić się o zastosowanie naturalnych kosmetyków - ułatwią poślizg stosowanym przyrządom. Jak masować? Od środka buźki, przechodząc do jej zewnętrznych partii, kierując akcesorium masujące w stronę żuchwy. Ruchy najlepiej powtarzać przez 10 razy. Na końcu pozostaje tylko nałożenie kremu nawilżającego z lekką formułą, który szybko zneutralizuje zaczerwienienie.
 

10 minut masażu dziennie - 10 lat mniej w przyszłości 


O masaż jadeitową płytką Gua Sha powinni pokusić się wszyscy marzący o odmłodzeniu! Pierwsze zmarszczki, opuchlizna, a może pojawiające się pod oczami cienie? Gua Sha to rozwiązanie idealne! Czerwone ślady, występujące na ciele wkrótce po wykonanym zabiegu są zupełnie niegroźne - nie obawiaj się, że zostaną z tobą na dłużej. Gua Sha rozluźni mięśnie, usprawni przepływ limfy i krwi, przyczyni się do wzmożonej produkcji kolagenu, a w końcu wygładzi i ujędrni skórę.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu