Roller do twarzy z jadeitu

Roller do twarzy z jadeitu

Kosmetyczny hit tego roku! Powszechny w medycynie chińskiej jadeitowy wałek do twarzy zamyka pory, redukuje zmarszczki i genialnie relaksuje!


Odkryj tajemnice młodości 


Roller do twarzy, jade roller… Jakkolwiek go nazwiesz, wiedz, że jadeitowy wałek do twarzy to genialny przepis na lifting. I nie tylko! Zgodnie z teoriami chińskiej medycyny, jadeit jest kamieniem młodości. Z powodzeniem odmłodzi i wygładzi, a dzięki jego stosowaniu twoja cera stanie się magicznie promienna. Co więcej, roller jadeitowy poprawi owal twojej twarzy, zredukuje opuchliznę i cienie pod oczami, ujędrni skórę i wspomoże odnowę komórkową. Twarz po użyciu rollera będzie rozjaśniona i elastyczna.


Relaks, ukojenie i odprężenie


Ten w stu procentach naturalny kamień działa uspokajająco, relaksacyjnie i odprężająco, a przy okazji zmniejsza rozszerzone naczynka i genialnie wspomaga leczenie trądziku różowatego! Dzięki jego stosowaniu znacząco zharmonizujesz organizm. Nie można zapomnieć także o leczniczych właściwościach jadeitu - dla przykładu, sprzyja on płodności.


Jak używać jadeitowewgo rollera do twarzy? 


Należy zacząć od środka twarzy, kierując się do jej zewnętrznych części. Warto pamiętać, by wykonywać ruchy z dołu do góry, w przypadku szyi zaś z góry do dołu, nie odwrotnie. Masaż powinno się wykonywać na oczyszczonej i stonizowanej cerze. Warto wykorzystać do niego olejek arganowy, avocado czy jojoba. Po skończonym zabiegu powinno się oczyścić roller jadeitowy za pomocą wilgotnej ściereczki. Niewskazany jest długotrwały kontakt metalowych części jade rollera z wodą.

Masażer jest banalny w użyciu. Przykładasz wałeczek do skóry i rozpoczynasz masowanie! Jeśli masz problem z opuchniętymi oczami, trzymaj urządzenie w lodówce i schładzaj nim twarz o poranku, kiedy jest najbardziej napuchnięta - obrzęków pozbędziesz się już w kilka minut! Roller działa na zasadzie drenażu limfatycznego - pomaga pozbyć się zalegającej limfy.

Urządzenie warto stosować codziennie, nawet jeśli ma się na to tylko kilka minut, najlepiej robić to jednak minimum 10-15 minut każdego dnia.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Fusion Marketing Sp. z o.o.

+48 794 502 662

zamowienia@fusionpress.eu